Rezultati 36. Petelinjskega teka

36. Petelinjski tek
Petelinje, 01.06.2019
Podatki o tekmi:
Organizator:Vaško društvo Petelinje
Vodja tekmovanja:Dominik Sanabor
Obdelava podatkov:Timing Poljane
Št. udeležencev: 64
Razvrstitev po kategorijah
Ženske I (50 let in starejše)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1182Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:52:36.800:00.0100
2158Savič Erika196501:01:34.408:57.696
3142Širca Ivanka1955AK Pivka01:03:30.810:54.092
Ženske H (40 do 49 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1207Bele Kristina1974AK Pivka00:56:15.700:00.0100
2126Oberstar Tina1979ŠD Postojna teče00:58:44.402:28.796
3191Radivo Manica1974TD Bistrc01:00:27.104:11.492
4199Čič Erika197001:07:25.811:10.188
5128Pellaschier Alenka197501:08:01.311:45.684
6194Primc Kristina1972TD Bistrc01:09:52.113:36.480
Ženske G (30 do 39 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1203Vanceta Kristina198500:58:11.100:00.0100
2139Kogoj Barbara198201:03:49.605:38.596
3125Sedmak Strle Petra198401:07:43.209:32.192
4127Blaškovič Polona198801:12:09.613:58.588
5124Podpečan Tea198601:12:29.514:18.484
Ženske F (do 29 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1165Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:59:07.700:00.0100
2129Fabjanič Nika199001:09:20.510:12.896
Moški E (60 let in starejši)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1210Petrovčič Robert1958AK Pivka00:50:29.100:00.0100
2143Beguš Viktor1949AK Pivka01:03:32.513:03.496
3184Lipušček Lucijan1940DLT Filipides01:06:54.816:25.792
4119Senjur Marjan1944individualno01:14:43.424:14.388
5196Jurković Josip1940AK Maraton Kasta01:15:51.725:22.684
Moški D (50 do 59 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1200Caserman Simon1968ŠKD Orehek00:54:54.200:00.0100
2161Nocera Roberto19604 zvezde01:06:13.011:18.896
3117Tomšič Matjaž196801:06:36.211:42.092
4195Faganelj Božo1964Filipides01:08:22.113:27.988
5157Panklič Matjaž196401:08:52.013:57.884
6159Cok Gianfranco19604 zvezde01:09:45.714:51.580
7115Radosavljević Miro1967PASCOFIX running team01:15:31.820:37.678
Moški C (40 do 49 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1167Krašovec Davor1976GIBIT00:47:07.400:00.0100
2148Lindič Andrej1976ŠD Postojna teče00:50:00.102:52.796
3198Lah Klemen1974AAk Slovan00:52:53.705:46.392
4179Cevec Mirko197900:54:10.407:03.088
5185Čelhar Aljoša197600:55:34.308:26.984
6111Peternel Rok19703K Sport00:56:42.609:35.280
7162Codiglia Martin1977ŠD 4 zvezde00:57:34.310:26.978
8189Petrović Radovan197600:57:40.210:32.876
9190Dekleva Branko197500:57:40.910:33.574
10217Praper Tilen1977AK Pivka00:59:33.312:25.972
11206Hojsak Boštjan197901:07:07.920:00.570
12213Rotar Marko197401:07:30.720:23.368
ODST96Vuga Simon1972Uroš teamODST00:00.00
Moški B (od 30 do 39 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1178Jurančič Matej198100:47:27.800:00.0100
2175Grenier Sebastien198000:48:38.201:10.496
3107Cergolj Primož1984ŠD NANOS PODNANOS00:49:27.501:59.792
4153Prelc Rok1987ŠD Košana00:50:48.603:20.888
5151Velišček Andrej1982ŠD Kraški Tekači00:52:37.505:09.784
6109Sajovic Blaž1989proteuslab.com00:53:58.106:30.380
7218Gombač Tadej1982ŠD Košana00:54:44.407:16.678
8149Skalec Sašo198200:55:18.907:51.176
9147Plavnik Aljaž198900:58:04.910:37.174
10202Vanceta Andrej198201:00:09.612:41.872
11197Gregorc Marko198901:02:06.414:38.670
12130Jenko Metod198701:04:25.316:57.568
13150Prelec Jernej1982Ilirska Bistrica01:07:05.219:37.466
14183Lavrič Grega198101:10:46.923:19.164
Moški A (do 29 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1131Šemrov Jernej1993ŠD Hotedršica00:45:42.400:00.0100
2187Vučković Denis199100:55:14.409:32.096
3133Galeković Denis199200:56:32.810:50.492
4136Šlosar Klemen199200:58:38.212:55.888
5177Gustinčič Aljaž199600:59:05.413:23.084
6106Tomšič Andraž200101:04:22.318:39.980
7103Radosavljević Peter2002PASCOFIX running team01:10:43.125:00.778
7105Radosavljević Uroš1994PASCOFIX running team01:10:43.125:00.778

Razvrstitev – absolutno
Moški:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
1131Šemrov Jernej1993ŠD Hotedršica00:45:42.400:00.0100
2167Krašovec Davor1976GIBIT00:47:07.401:25.096
3178Jurančič Matej198100:47:27.801:45.492
4175Grenier Sebastien198000:48:38.202:55.888
5107Cergolj Primož1984ŠD NANOS PODNANOS00:49:27.503:45.184
6148Lindič Andrej1976ŠD Postojna teče00:50:00.104:17.780
7210Petrovčič Robert1958AK Pivka00:50:29.104:46.778
8153Prelc Rok1987ŠD Košana00:50:48.605:06.276
9151Velišček Andrej1982ŠD Kraški Tekači00:52:37.506:55.174
10198Lah Klemen1974AAk Slovan00:52:53.707:11.372
11109Sajovic Blaž1989proteuslab.com00:53:58.108:15.770
12179Cevec Mirko197900:54:10.408:28.068
13218Gombač Tadej1982ŠD Košana00:54:44.409:02.066
14200Caserman Simon1968ŠKD Orehek00:54:54.209:11.864
15187Vučković Denis199100:55:14.409:32.062
16149Skalec Sašo198200:55:18.909:36.560
17185Čelhar Aljoša197600:55:34.309:51.958
18133Galeković Denis199200:56:32.810:50.456
19111Peternel Rok19703K Sport00:56:42.611:00.254
20162Codiglia Martin1977ŠD 4 zvezde00:57:34.311:51.952
21189Petrović Radovan197600:57:40.211:57.850
22190Dekleva Branko197500:57:40.911:58.548
23147Plavnik Aljaž198900:58:04.912:22.546
24136Šlosar Klemen199200:58:38.212:55.844
25177Gustinčič Aljaž199600:59:05.413:23.042
26217Praper Tilen1977AK Pivka00:59:33.313:50.940
27202Vanceta Andrej198201:00:09.614:27.238
28197Gregorc Marko198901:02:06.416:24.036
29143Beguš Viktor1949AK Pivka01:03:32.517:50.134
30106Tomšič Andraž200101:04:22.318:39.932
31130Jenko Metod198701:04:25.318:42.930
32161Nocera Roberto19604 zvezde01:06:13.020:30.628
33117Tomšič Matjaž196801:06:36.220:53.826
34184Lipušček Lucijan1940DLT Filipides01:06:54.821:12.424
35150Prelec Jernej1982Ilirska Bistrica01:07:05.221:22.822
36206Hojsak Boštjan197901:07:07.921:25.520
37213Rotar Marko197401:07:30.721:48.318
38195Faganelj Božo1964Filipides01:08:22.122:39.716
39157Panklič Matjaž196401:08:52.023:09.614
40159Cok Gianfranco19604 zvezde01:09:45.724:03.312
41105Radosavljević Uroš1994PASCOFIX running team01:10:43.125:00.710
41103Radosavljević Peter2002PASCOFIX running team01:10:43.125:00.710
43183Lavrič Grega198101:10:46.925:04.58
44119Senjur Marjan1944individualno01:14:43.429:01.07
45115Radosavljević Miro1967PASCOFIX running team01:15:31.829:49.46
46196Jurković Josip1940AK Maraton Kasta01:15:51.730:09.35
ODST96Vuga Simon1972Uroš teamODST00:00.00
Ženske:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
1182Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:52:36.800:00.0100
2207Bele Kristina1974AK Pivka00:56:15.703:38.996
3203Vanceta Kristina198500:58:11.105:34.392
4126Oberstar Tina1979ŠD Postojna teče00:58:44.406:07.688
5165Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:59:07.706:30.984
6191Radivo Manica1974TD Bistrc01:00:27.107:50.380
7158Savič Erika196501:01:34.408:57.678
8142Širca Ivanka1955AK Pivka01:03:30.810:54.076
9139Kogoj Barbara198201:03:49.611:12.874
10199Čič Erika197001:07:25.814:49.072
11125Sedmak Strle Petra198401:07:43.215:06.470
12128Pellaschier Alenka197501:08:01.315:24.568
13129Fabjanič Nika199001:09:20.516:43.766
14194Primc Kristina1972TD Bistrc01:09:52.117:15.364
15127Blaškovič Polona198801:12:09.619:32.862
16124Podpečan Tea198601:12:29.519:52.760
35. Petelinjski tek – 4,2 km
Petelinje, 01.06.2019
Podatki o tekmi:
Organizator:Vaško društvo Petelinje
Vodja tekmovanja:Dominik Sanabor
Obdelava podatkov:Timing Poljane
Št. udeležencev: 58

Razvrstitev – absolutno
Moški:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
12Močnik Gregor1979Tolmin00:17:05.100:00.00
222Brlogar Jure2002AK Pivka00:18:01.100:56.00
362Dolgan Tjaž2004AK Pivka00:18:05.601:00.50
439Perme Matevž199300:18:07.501:02.40
560Dolgan Boštjan1980AK Pivka00:19:02.701:57.60
66Močnik Luka2009Tolmin00:19:43.602:38.50
755Prunk Boris198200:20:46.303:41.20
829Lenarčič Anže2003Kronos00:20:48.703:43.60
971Sirnik David1997ŠD Košana00:20:59.503:54.40
1083Muzamil Grill200300:21:54.104:49.00
1197Poljšak Marjan197500:22:45.105:40.00
1219Abram Jan200600:23:00.405:55.30
13234Cerkvenir Matjaž197400:25:24.908:19.80
1421Udovič Domen200400:26:24.309:19.20
15168Krek Luka200700:26:42.009:36.90
1686Petrovčič Matej2007AK Pivka00:27:24.410:19.30
1743Kovačič Domen200900:28:07.111:02.00
1840Kovačič Matevž1977ŠD Postojna teče00:28:11.811:06.70
1948Kokošar Jernej197800:28:58.411:53.30
2092Praper Matevž200800:33:32.316:27.20
2123Rebec Matej197800:35:01.817:56.70
2282Horaček Dario197800:43:53.326:48.20
Ženske:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
193Penko Zdravka197300:24:17.200:00.00
29Primec Laura198200:24:31.400:14.20
3100Kaluža Ana197500:25:12.800:55.60
477Kovačič Tina1987TJAŠALATES00:26:06.501:49.30
5174Krek Irena197400:26:42.002:24.80
647Kokošar Martina197900:27:00.802:43.60
736Morelj Neli2004Ak Pivka00:28:14.803:57.60
835Dolgan Tajda2006AK Pivka00:29:00.204:43.00
999Grlj Petra1983Uroš team00:29:58.105:40.90
1056Kolenc Barbara198000:30:08.805:51.60
1149Petrovič Vesna197800:30:54.806:37.60
1253Graovac Nataša197500:30:56.106:38.90
1311Rojc Rutar Jožica198400:31:09.106:51.90
1431Gojak Dovgan Meri Meri197400:32:13.407:56.20
1538Vrh Primc Dženi1977TD Bistrc00:32:13.807:56.60
16176Fotez Blanka197600:32:31.108:13.90
1794Debeljak Nataša1972ŠKD Orehek00:32:34.008:16.80
1851Petrovič Mirjana198100:32:39.308:22.10
1926Poljšak Tjaša198800:34:58.610:41.40
2066Hrvatič Abram Nataša198100:43:53.319:36.10
2095Poljšak Petra1980Pilates Tjaša Savković00:43:53.319:36.10
2098Poljšak Urška200900:43:53.319:36.10
2069Slavec Špela2009TJAŠALATES00:43:53.319:36.10
2091Šabec Tina1977Tjašalates00:43:53.319:36.10
2078Nekič Katja1967TJAŠALATES00:43:53.319:36.10
2075Žakelj Stanka1967TJAŠALATES00:43:53.319:36.10
2065Smrdelopopič Milica1970TJAŠALATES00:43:53.319:36.10
2073Rudolf Anita1983TJAŠALATES00:43:53.319:36.10
2074Slavec Tanja1979TJAŠALATES00:43:53.319:36.10
2090Savković Tjaša1994Tjašalates00:43:53.319:36.10
2076Krbančič Irena1963TJAŠALATES00:43:53.319:36.10
2080Žele Zinka1959TJAŠALATES00:43:53.319:36.10
2081Horaček Zupan Eva198300:43:53.319:36.10
2085Kovač Saša2003TVAŠALATES00:43:53.319:36.10
2072Petrič Nina1982TJAŠALATES00:43:53.319:36.10
35. Petelinjski tek – mladina
Petelinje, 01.06.2019
Podatki o tekmi:
Organizator:Vaško društvo Petelinje
Vodja tekmovanja:Dominik Sanabor
Obdelava podatkov:Timing Poljane
Št. udeležencev: 266
Razvrstitev po kategorijah
Deklice I (letnik 2012 in mlajše)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1301Praper Ajda2012POŠ Hruševje00:00:57.500:00.040
2302Mejak Neža2012TD Bistrc00:01:00.900:03.435
3101Močnik Neja2012AD POSOČJE00:01:01.000:03.531
4303Novosel Maja2012TD BOVEC00:01:03.000:05.528
5304Komac Zala2012TD Bovec00:01:03.900:06.426
6102Manfreda Lana2013ŠKTD Lom00:01:04.900:07.425
7103Penko Sara2013AK Pivka00:01:05.300:07.824
8305Kravanja Taja2012TD Bovec00:01:05.700:08.223
9306Belovec Karin2012Zmajčkova telovadba00:01:06.900:09.422
10307Balut Tinkara2012OŠ Pivka00:01:11.400:13.921
10104Dujc Karin2013Zmajčkova telovadba00:01:11.400:13.921
12105Žnidaršič Lana2013Zmajčkova telovadba00:01:13.200:15.719
13308Šprohar Laura2012Zmajčkova telovadba00:01:14.500:17.018
14309Štrukelj Neža2012ŠKTD Lom00:01:15.900:18.417
15106Margon Klara2013Zmajčkova telovadba00:01:19.000:21.516
16107Urh Nika2013Zmajčkova telovadba00:01:19.500:22.015
17108Stegel Monika2013Zmajčkova telovadba00:01:26.000:28.514
18109Suhadolnik Ela2013Zmajčkova telovadba00:01:27.300:29.813
19110Lavrič Lana2013Postojna00:01:27.800:30.312
20111Klemenc Katarina2014Vrtec Vodmat00:01:28.500:31.011
21112Djakovič Mila2013Zmajčkova telovadba00:01:29.100:31.610
22113Železnik Lia2014Zmajčkova telovadba00:01:29.800:32.39
23114Cantarutti Brina2013AK Pivka00:01:31.800:34.38
24115Rebec Neža2014Zmajčkova telovadba00:01:32.600:35.17
25116Benčič Eva2013Zmajčkova telovadba00:01:33.200:35.76
26117Smrdelj Ema201400:01:33.700:36.25
27118Žnidaršič Gaja2015Zmajčkova telovadba00:01:40.200:42.74
28119Šprohar Žana2015Zmajčkova telovadba00:01:42.200:44.73
29120Kapelj Nuša2013Zmajčkova telovadba00:01:45.300:47.82
30121Belovec Tia2014Zmajčkova telovadba00:01:47.700:50.21
31122Viher Katarina2013Planina00:01:49.100:51.61
32123Likič Aleyna2015Petelinje00:01:50.000:52.51
33124Kečkeš Tia2013Vrtec Pivka00:01:51.500:54.01
34125Smrdel Pirc Iza2015Zmajčkova telovadba00:01:55.100:57.61
35126Jelovič Kaja2014Zmajčkova telovadba00:01:57.501:00.01
36127Mlinar Tinkara2015Zmajčkova telovadba00:01:58.701:01.21
37128Zakrajšek Isabela2016AK Pivka00:01:59.701:02.21
38129Kranjc Tanita2015Ponikve00:02:02.201:04.71
39130Jurovič Nikki2014Zmajčkova telovadba00:02:04.001:06.51
40132Penko Doroteja2015Zmajčkova telovadba00:02:09.001:11.51
41133Vuga Špela2015Uroš team00:02:09.701:12.21
42134Cvitković Zarja2015Zmajčkova telovadba00:02:11.801:14.31
43135Rebec Tinkara2015AK Pivka00:02:13.501:16.01
44136Tica Lenka2015Zmajčkova telovadba00:02:15.901:18.41
45137Rebec Karin2016Zmajčkova telovadba00:02:17.301:19.81
46138Česnik Samanta2015Zmajčkova telovadba00:02:21.401:23.91
47139Žumbergar Karolina2016Zmajčkova telovadba00:02:23.701:26.21
48140Belovec Eva2015Zmajčkova telovadba00:02:27.701:30.21
49141Popović Tara2016Vrtec Prestranek00:03:31.302:33.81
50142Rizmanovska Živa2016Zmajčkova telovadba00:03:33.402:35.91
51143Zakrajšek Laura2017AK Pivka00:03:42.302:44.81
Deklice J (letnik 2011)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1501Petrović Zarja2011AK Postojna00:00:57.700:00.040
2502Frank Maruša2011TD Bistrc00:00:58.600:00.935
3503Nemec Amelie2011Divača00:00:59.900:02.231
4504Sovdat Nakao Lin2011TD Bovec00:01:00.800:03.128
5505Tica Mila2011Zmajčkova telovadba00:01:03.100:05.426
6506Srebot Eva2011OŠ Pivka00:01:03.600:05.925
7507Rizmanovski Mia2011Zmajčkova telovadba00:01:04.400:06.724
8508Dolgan Tinea2011AK Pivka00:01:06.800:09.123
9509Mlekuž Neja2011TD Bovec00:01:07.600:09.922
10510Debevc Loren2011OŠ Pivka00:01:10.300:12.621
11511Berne Daša2011OŠ Pivka00:01:10.800:13.120
12512Bergoč Julija2011AK Pivka00:01:14.300:16.619
13513Konstantinovič Nadja2011OŠ Pivka00:01:24.400:26.718
Deklice K (letnik 2010)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1701Kavčič Ema2010TSK Logatec00:02:07.100:00.040
2702Vičič Vita2010TD Bistrc00:02:17.600:10.535
3703Leskovec Sara2010ŠD Hotedršica00:02:21.600:14.531
4704Bele Žele Naja2010AK Pivka00:02:21.900:14.828
5705Štrukelj Mija2010AD Posočje00:02:23.900:16.826
6706Jenko Milharčič Ela2010AK Pivka00:02:31.600:24.525
7707Suhadolnik Naja2010OŠ Košana00:02:32.100:25.024
8708Tomažič Alena2010OŠ Pivka00:02:36.700:29.623
9709Medic Lana2010OŠ Pivka00:02:37.700:30.622
10710Debeljak Vesna2010ŠKD Orehek00:02:43.800:36.721
11711Seidl Lena2010Pivka00:02:48.500:41.420
12712Horvat Lara2010OŠ Pivka00:03:20.301:13.219
Deklice L (letnik 2009)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1901Žibert Manca2009TSK Logatec00:01:56.000:00.040
2902Leban Adriana2009AD Posočje00:01:58.800:02.835
3903Kavs Pia2009TD Bovec00:02:03.400:07.431
4904Sardoč Pika2009ŠD Nanos Podnanos00:02:14.100:18.128
5905Pirih Urša2009TD Bistrc00:02:15.800:19.826
6906Kranjc Lejla2009SSK Ponikve00:02:16.700:20.725
7907Eržen Karin2009ŠD Hotedršica00:02:18.400:22.424
8908Penko Ivana2009OŠ Pivka00:02:25.400:29.423
Deklice M (letnik 2008)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11101Tomšič Katja2008TD Bistrc00:04:23.100:00.040
21102Lazar Brina2008AK Pivka00:04:34.000:10.935
31103Šabec Daša2008OŠ Prestranek00:04:43.100:20.031
41104Lenarčič Zala2008AK Pivka00:04:55.500:32.428
51106Premrl Anika2008ŠD Nanos00:05:42.601:19.526
Deklice N (letnik 2007)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11301Mlekuž Manca2007TD Bovec00:04:13.500:00.040
21302Pivk Hana2007OŠ Pivka00:04:26.900:13.435
31303Čarga Manca2007TD Bovec00:04:28.500:15.031
41304Smerdel Uli2007OŠ Pivka00:04:29.000:15.528
51305Zelenec Katja2007ŠD Hotedrščica00:04:49.200:35.726
61306Peternel Žele Iza2007Waldorfska šola00:04:50.500:37.025
71307Pozar Lara2007OŠ Pivka00:04:57.500:44.024
81308Požar Naja2007OŠ Pivka00:05:05.500:52.023
91309Kiren Teja2007OŠ Pivka00:05:07.900:54.422
101310Ronzullo Špela2007OŠ Pivka00:05:10.400:56.921
111311Rupnik Ajda2007ŠD Hotedršica00:05:17.001:03.520
121312Morel Tina2007OŠ Pivka00:05:22.501:09.019
131313Sedmak Urška2007OŠ Pivka00:05:23.801:10.318
141314Perenič Klara2007OŠ Pivka00:05:27.201:13.717
151315Engelsberger Sofija2007OŠ Pivka00:05:37.901:24.416
161316Seidl Maruša2007AK Pivka00:05:43.701:30.215
171317Dekleva Eva2007OŠ Pivka00:05:55.201:41.714
181318Caserman Tanja2007ŠKD Orehek00:05:57.701:44.213
191319Bešič Almina2007OŠ Pivka00:05:59.601:46.112
201320Matanovič Laura2007OŠ Pivka00:06:06.601:53.111
211321Burkeljca Širec Tasja2007AK Pivka00:06:07.901:54.410
221322Fatur Kaja2007OŠ Pivka00:06:13.802:00.39
231323Žitko Žana2007OŠ Pivka00:06:15.102:01.68
241324Sinanovska Šazija2007OŠ Pivka00:06:18.102:04.67
Deklice O (letnik 2006)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11501Marc Veronika2006OŠ Pivka00:04:43.900:00.040
21502Dolgan Tajda2006AK Pivka00:04:48.200:04.335
31503Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica00:04:58.600:14.731
41504Kobal Nuša2006OŠ Pivka00:05:06.200:22.328
51505Rotar Kaja2006OŠ Pivka00:05:07.000:23.126
61506Kristan Tinkara2006OŠ Pivka00:05:07.800:23.925
71507Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica00:05:12.400:28.524
81508Križman Lea2006OŠ Pivka00:05:13.300:29.423
91509Volk Hana2006OŠ Pivka00:05:14.700:30.822
101510Maver Gaja2006AK Pivka00:05:33.700:49.821
111511Žerjal Beganovič Lea2006OŠ Pivka00:05:46.201:02.320
121512Rojc Lori2006OŠ Pivka00:05:57.901:14.019
131513Kaluža Doroteja2006OŠ Pivka00:06:02.601:18.718
141514Kaluža Nika2006OŠ Pivka00:06:10.501:26.617
151515Cej Brina2006OŠ Pivka00:06:24.201:40.316
161325Ovcin Lara2006OŠ Pivka00:07:11.202:27.315
Deklice P (letnik 2004-05)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11701Zadel Nuša2004AK Pivka00:07:53.300:00.040
21704Pivk Zala2004ŠD Hotedršica00:08:02.900:09.635
31705Morlelj Neli2004AK Pivka00:08:07.700:14.431
41707Nagode Anja2004ŠD Hotedršica00:08:41.600:48.328
51708Šrimpf Lana2005AK Pivka00:08:42.900:49.626
61709Šabec Tea2005AK Pivka00:08:43.300:50.025
71710Cerkvenik Inja2004AK Pivka00:09:31.701:38.424
81712Bubola Vita2004AK Pivka00:10:05.702:12.423
91713Bratina Maša2004AK Pivka00:10:06.302:13.022
101715Žele Mia2005AK Pivka00:10:25.702:32.421
101714Janjič Lana2005AK Pivka00:10:25.702:32.421
121716Čigon Nika2005OŠ Pivka00:10:57.103:03.819
131717Temkova Izabela2004OŠ Pivka00:11:01.603:08.318
141718Hor Tiana2004OŠ Pivka00:11:02.903:09.617
151719Urbančič Sendi2004OŠ Pivka00:11:19.403:26.116
161720Možina Urška2004OŠ Pivka00:11:30.403:37.115
171721Pašič Lea2004OŠ Pivka00:11:31.203:37.914
181722Penko Taja2004OŠ Pivka00:11:41.503:48.213
191723Morel Katja2004OŠ Pivka00:11:52.603:59.312
201724Cej Zala2004AK Pivka00:12:42.704:49.411
211725Pašič Ema2004OŠ Pivka00:12:43.704:50.410
Dečki A (letnik 2012 in mlajši)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1401Sardoč Oliver2012ŠD Nanos podnanos00:00:59.000:00.040
2402Kravanja Tevž2012TD Bovec00:01:01.400:02.435
3403Tomšič Tomaž2012TD Bistrc00:01:02.600:03.631
4404Kavs Žiga2012TD Bovec00:01:04.400:05.428
5405Kotnik Maj2012AK Pivka00:01:05.100:06.126
6406Kontelj Leon2012OŠ Pivka00:01:07.100:08.125
7202Leban Lovro2013AK Postojna00:01:07.200:08.224
8407Dolinar Adam2012ŠD Hotedršica00:01:08.100:09.123
9203Valentinčič Tilen2012AD Posočje00:01:09.600:10.622
10204Žnideršič Miha2013Postojna00:01:10.800:11.821
11408Moroz Mark2012ŠD HOTEDRŠICA00:01:12.300:13.320
12205Dolgan Rene2013Zmajčkova telovadba00:01:14.400:15.419
13206Godnič Cameron2013Koper00:01:17.600:18.618
14409Černač Alex2012OŠ Pivka00:01:18.700:19.717
15207Vodopivec Anže2013Zmajčkova telovadba00:01:18.900:19.916
16410Petkovič Matej2012OŠ Pivka00:01:19.900:20.915
17208Šakanovič Tian2014Zmajčkova telovadba00:01:23.000:24.014
18209Strle Klemen201400:01:23.900:24.913
19210Golemac Ivan2014Pivka00:01:25.300:26.312
20211Cucek Maj2013Zmajčkova telovadba00:01:28.600:29.611
21212Čuček Dominik2013Pivka00:01:29.900:30.910
22213Tomšič Nick2013Vrtec Lucija00:01:30.600:31.69
23214Čuček Luka2013Pivka00:01:32.300:33.38
24215Krebelj Luka2014Zmajčkova telovadba00:01:34.000:35.07
25216Delost Jakov2015Knežak00:01:37.100:38.16
26217Štucin Žiga2014Zmajčkova telovadba00:01:38.400:39.45
27218Kotnik Rok2014Vrtec Pivka00:01:40.600:41.64
28219Stavanja Lovro2014Zmajčkova telovadba00:01:41.600:42.63
29220Sluga Jaka2014Zmajčkova telovadba00:01:45.800:46.82
30221Penko Izak2013Pivka00:01:46.700:47.71
31222Klobučar Aljaž2015Zmajčkova telovadba00:01:47.600:48.61
32223Krebelj Jure2014Zmajčkova telovadba00:01:48.400:49.41
33224Stegel Simon2013Zmajčkova telovadba00:01:49.200:50.21
34225Kristan Matija2014Zmajčkova telovadba00:01:49.900:50.91
35226Dekleva Franci2013Hruševje00:01:51.600:52.61
36227Šabec Vitja2015Pivka00:01:53.600:54.61
37228Kokošar Tim2014AK Pivka00:01:54.600:55.61
38229Mitrev Metodi2013Pivka00:01:56.000:57.01
39230Cucek Žiga2015Zmajčkova telovadba00:01:58.500:59.51
40231Žitko Pivka Žan2015Zmajčkova telovadba00:01:59.501:00.51
41232Žgavec Enej2014Zmajčkova telovadba00:02:02.301:03.31
42233Renko Tom2014Zmajčkova telovadba00:02:05.001:06.01
43131Zupin Rok2015Mavrica00:02:08.201:09.21
44234Avbelj Patrick2017Zmajčkova telovadba00:02:14.501:15.51
45235Žitko Planina Žan2016Zmajčkova telovadba00:02:18.101:19.11
46236Versolato Nejc2016Petelinje00:02:26.401:27.41
47237Sedmak Aleks2013Pivka00:02:36.301:37.31
48238Moočnik Bine2016Tolmin00:02:37.601:38.61
49239Žele Jaka2017Zmajčkova telovadba00:02:40.001:41.01
50240Kristan Maks2016Zmajčkova telovadba00:02:42.001:43.01
51241Tomšič Žan2015Zmajčkova telovadba00:02:44.101:45.11
52242Debevec Max2016Pivka00:03:01.902:02.91
Dečki B (letnik 2011)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1601Leban Anže2011AD Posočje00:00:55.400:00.040
2602Uršič Dominik2011Pivka00:00:57.200:01.835
3603Barbiš Gaber2011NK Košana00:00:58.000:02.631
4604Leban Žan2011AD Posočje00:01:00.400:05.028
5605Lemut Aleks2011OŠ Prestranek00:01:02.400:07.026
6606Zupin Mark2011OŠ Pivka00:01:03.000:07.625
7607Delost Jonan2011Šembije – Knežak00:01:03.400:08.024
8608Bergoč Filip2011OŠ Pivka00:01:03.800:08.423
9609Polh Aljaž2011TD Bistrc00:01:04.300:08.922
10201Urh Nik2011Zmajčkova telovadba00:01:05.900:10.521
11610Kovšca Jure2011AK Pivka00:01:06.300:10.920
12611Penko Urban2011AK Pivka00:01:07.600:12.219
13612Krnelj Grega2011OŠ Pivka00:01:11.200:15.818
14613Božič Lenart2011OŠ Pivka00:01:11.500:16.117
15614Popovič Gabriel2011OŠ Postojna00:01:12.300:16.916
16615Sluga Tine2011OŠ AG Planina00:01:13.100:17.715
17616Petkovič David2011AK Pivka00:01:15.600:20.214
Dečki C (letnik 2010)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1801Marušič Matija2010AK Postojna00:02:00.000:00.040
2802Abram Grega2010AK Pivka00:02:05.700:05.735
3803Česnik Leo2010OŠ Pivka00:02:12.600:12.631
4804Kristan Janez2010OŠ Pivka00:02:14.900:14.928
5805Lazar Tine2010OŠ Knežak00:02:16.300:16.326
6806Rotar Luka2010AK Pivka00:02:17.000:17.025
7807Dujc Anže2010OŠ Pivka00:02:23.400:23.424
8808Margon Lenart2010OŠ Pivka00:02:24.100:24.123
9809Jelovič Nejc2010OŠ Košana00:02:32.400:32.422
10810Štunf Žan2010OŠ Pivka00:02:34.700:34.721
11811Abram Nik2010OŠ Prestranek00:02:43.000:43.020
Dečki D (letnik 2009)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11001Močnik Luka2009Tolmin00:01:51.300:00.040
21002Manfreda Luka2009ŠKTD Lom00:02:00.100:08.835
31003Ziliani Tian2009AK Gorica00:02:01.600:10.331
41004Srebot Aljaž2009OŠ Pivka00:02:03.800:12.528
51005Cerkvenik Jakob2009OŠ Pivka00:02:12.300:21.026
61006Žnidaršič Žan2009OŠ Košana00:02:30.800:39.525
Dečki E (letnik 2008)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11201Mlekuž Mathias2008TD Bovec00:04:11.600:00.040
21202Šabec Jure2008OŠ Pivka00:04:27.600:16.035
31203Abram Alen2008OŠ Prestranek00:04:42.000:30.431
41204Pavlin Teodor2008OŠ Miroslava Vilharja00:04:43.800:32.228
51205Bergoč Tristan2008OŠ Pivka00:04:51.900:40.326
61105Grk Lin2008OŠ Pivka00:05:04.600:53.025
71206Vavken Požarnik Lev2008ŠD HOTEDRŠICA00:05:22.101:10.524
81207Jagodnik Tian2008OŠ Košana00:05:43.201:31.623
91208Nadoh Jakob2008AK Pivka00:05:44.401:32.822
Dečki F (letnik 2007)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11401Ziliani Izak2007AK Gorica00:03:55.300:00.040
21402Dolinar Luka2007ŠD Hotedršica00:03:59.800:04.535
31403Klemenc Karel2007OŠ Vodmat00:04:26.800:31.531
41404Vranješ Jaša2007AK Gorica00:04:42.200:46.928
51405Jovič Nik2007OŠ Pivka00:04:51.100:55.826
61406Arh Matic2007OŠ Pivka00:05:13.601:18.325
71407Pertič Aleksander2007OŠ Pivka00:05:21.901:26.624
81408Mihajlov Mite2007OŠ Pivka00:05:27.101:31.823
91409Brne Aljaž2007AK Pivka00:05:33.301:38.022
101410Gjorgi Janev2007OŠ Pivka00:05:54.801:59.521
Dečki G (letnik 2006)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11601Mikuž Jure2006ŠD Nanos Podnanos00:03:43.000:00.040
21602Kranjc Aljoša2006SSK Ponikve00:04:01.200:18.235
31603Žibert Matic2006TSK Logatec00:04:03.700:20.731
41604Česnik Jakob2006AK Pivka00:04:10.300:27.328
51605Slavec Samo2006AK Pivka00:04:28.900:45.926
61606Žele Bele Gašper2006AK Pivka00:04:36.700:53.725
71607Frank Urban2006TD Bistrc00:04:50.101:07.124
Dečki H (letnik 2004-05)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11702Zelenc Vid2005ŠD Hotedršica00:07:57.000:00.040
21703Madric Erazem2005ŠD Nanos Podnanos00:07:58.100:01.135
31706Šabec Žiga2005OŠ Prestranek00:08:29.100:32.131
41711Penko Nejc2005OŠ Pivka00:09:32.101:35.128